Szczegółowa Opinia Firmy Vivus PL

Otwórz Konto W Vivus

Vivus to jedna z czołowych i największych platform finansowych na rynku, szybka pożyczka finansowa to jedna z najważniejszych pozycji oferowanych przez serwis. Firma prowadzi od lat konkretny i strategiczny marketing, dzięki czemu jest bardzo silna w porównaniu do innych tego rodzaju firm.

Środowisko firm i osób oferujących szybkie pożyczki ciągle się rozrasta i coraz ciężej jest utrzymać w nim wysoką ugruntowaną pozycje. Wielu chętnych i ciągle rosnące potrzeby klientów to jedna strona tej branży, drugą są jednak przedsiębiorcy coraz mocniej interesujący się przejęciem części udziałów z ciągle kwitnącego rynku pożyczek przez internet. Mimo wielu trudów Vivus może szczycić się bazą dwóch miljonów klientów oraz kredytami udzielanymi na kwoty rzędu 90 milionów złotych/miesiąc.

Zalety Firmy

  • Pierwsza pożyczona kwota wolna od kosztów dodatkowych

  • Wysoka pierwsza pożyczka do 3000 złotych

  • Maksymalna kwota szybkiej pożyczki nawet 7500 złotych

  • Dodatkowe bonusy i promocje – np. za poleconego kredytobiorcę nawet 30 zł

  • W wypadku problemu ze spłatą pożyczki w czasie określonym umową możliwość przedłużenia o nawet 30 kolejnych dni

Wady Firmy

  • Szczegółowa weryfikacja wnioskodawcy

  • Możliwość uzyskania maksymalnej kwoty jednorazowej pożyczki – 7500 zł- przy piątej pożyczce tego samego kredytobiorcy

Dzięki szeroko rozprzestrzenionej reklamie czołowego produktu firmy vivus.pl nie trzeba daleko szukać, by poznać oferowane przez nich możliwości. Platforma zapewnia nowym klientom pierwszą pożyczkę całkowicie bezpłatnie na – wysoką jak na propozycje takich firm – kwotę sięgającą aż do trzech tysięcy złotych na krótki okres spłaty, bo jedyne 30 dni. Przy takich warunkach nie ma więc powodów do zastanawiania się skąd w tej firmie tak ogromna baza klientów.

Strategia Vivus’a jest na tyle skuteczna, że znalazły się także głosy osób, którym nie podobał się jej sukces do tego stopnia, by doszukiwać się postaw do zarzutów o prowadzenie przez firmę działalności dumpingowej. Oznacza to funkcjonowanie firmy bez uzyskiwania efektów finansowych, a nawet ze stratą tylko w celu zdobycia dużej bazy klientów. Vivus proponuje niewątpliwie konkurencyjną wysoką stawkę pierwszej pożyczki, dodatkowo dając możliwość uzyskania jej bez dodatkowych opłat.

Odwiedź Strone Dostawcy Vivus.pl
Otwórz Konto Na Stronie Vivus.pl

Jak w wypadku niemal wszystkich aspektów w życiu i tutaj pojawiają się negatywne głosy mówiące na przykład o zdarzającym się długim oczekiwaniu na wypłatę pieniędzy. Na rynku istnieją firmy, które w swoim działaniu postawiły jako sprawę priorytetową szybką wypłatę pożyczek. Należy jednak pamiętać, że nie każdy myśli w podobny sposób i jedni mogą stawiać przykładowo na szybką wypłatę, a inni na szczegółową weryfikację i bezpieczeństwo transakcji.

Innym aspektem przedstawianym w negatywnych opiniach jest brak uzasadnienia dlaczego wniosek został odrzucony. W większości takich sytuacji nie trudno sobie wyobrazić co może być przyczyną. Niewątpliwe jest to, że w ciężkiej sytuacji klienta nawet krótka informacja zawierająca wyjaśnienie mogłaby ułatwić mu przyjęcie takiej sytuacji i ustosunkowanie się w pozytywny sposób do usług firmy. Jednak należy pamiętać, że wypłacalność pożyczek obstaje na wysokim poziomie.

Jakie Wymagania Trzeba Spełnić Aby Otrzymać Pożyczkę?

W większości wypadków wymagania do uzyskania pożyczki w firmach pokrywają się i tutaj jest tak samo. Obowiązkowe jest bycie obywatelem Polski oraz mieszkać na terenie Polski, posiadanie ważnego dowodu osobistego i pełnej zdolności do wykonywania czynności prawnych. Ponadto należy mieć ukończone dwadzieścia lat, ale nie przekraczać limitu 77 lat.

Poza dowodem osobistym wnioskodawca potrzebuje również numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail. Należy również założyć profil na stronie, dane osobowe w nim potwierdza się za pomocą przelewu, z własnego konta bankowego w wysokości jedno grosza. Przelew weryfikacyjny jest czynnością jednorazową.

Ile Możesz Pożyczyć I Na Jak Długo?

W przeciwieństwie do żmudnego procesu bankowego, w Vivusie nie jest istotny cel, na jaki potrzebujemy pożyczki. Może być to pilna spłata zadłużenia, naprawa samochodu lub dachu, ale równie dobrze zakup zegarka, czy telewizora na promocji, która aktualnie trwa, a za dwa tygodnie po wypłacie już się zakończy. W każdym z takich wypadków opcją ratunkową może być platforma Vivus oferująca szybką pożyczkę.

Istotnym aspektem w wypadku problemów z płynnością finansową jest fakt, że jeśli nie uda się spłacić pożyczki w czasie określonym w umowie, nie oznacza to od razu wyroku komornika nad głową. W takiej sytuacji istnieje możliwość przedłużenia czasu na spłatę kredytu o nawet 30 kolejnych dni. Opcja ta wiąże się z dodatkową opłatą, a jej wysokość zależy od sumy jaką pożyczyłeś i terminu jej spłaty. Kolejnym z istotnych plusów jest również fakt, że ubiegając się o kolejne pożyczki na platformie Vivus.pl, masz prawo starania się o uzyskanie jednorazowo większych kwot.

Jednak należy pamiętać też, że wniosek o drugą pożyczkę można złożyć tydzień po spłaceniu pierwszej, i nadal maksymalnie na niewięcej niż trzy tysiące złotych. Trzecia pożyczka daje możliwość uzyskania 3500 zł, czwarta pożyczka 4000 zł, a piąta to możliwość uzyskania nawet 7500 zł. W każdym przypadku następną pożyczkę jest możliwość uzyskania po upływie 7 dni od daty spłaty poprzedniej. Przy każdym kolejnym wniosku następuje weryfikacja zdolności kredytowej wnioskodawcy i dopiero na podstawie jej wyniku zapada decyzja o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu wniosku.

Koszt Pożyczki – Tyle Właśnie Będzie Cię To Kosztować

Eksperci platformy Vivus.pl na podstawie wyznaczonych konkretnych procedur wewnętrznych oceniają zdolność kredytową wnioskodawcy. Od wyników takiej oceny zależy, czy pożyczka zostanie przyznana, czy nie. W wypadku pozytywnego wyniku warto zapoznać się z rzeczowym przykładem obrazującym działanie firmy. Gdy mowa jest o pierwszej pożyczce udzielanej przez serwis internetowy lub telefonicznie – Oprocentowanie to 0%, rzecz jasna jak już było wspominane, obowiązuje to przy założeniu, że cała suma pożyczki nie przekracza 1200 zł, a czas umowy to 30 dni.

W wypadku drugiej pożyczki sytuacja prezentuje się już inaczej. Pożyczka nadal może być udzielona przez internet lub telefonicznie. Oprocentowanie w dniu dzisiejszym to 17% przy sumie kredytu to 1200 zł.  Koszt pożyczki będzie wynosić 204 zł.

Eksperci firmy mając świadomość, że po szybkie pożyczki sięgają osoby znajdujące się w sytuacjach podbramkowych, wzięli również pod uwagę, że może wydarzyć się coś, co uniemożliwi klientowi spłatę w wyznaczonym umownie terminie. Na taki wypadek przygotowana jest możliwość przedłużenia czasu spłaty. Za takie przedłużenie terminu spłaty według regulaminu trzeba zapłacić, kwota takiej dopłaty jest uzależniona od wysokości pożyczki oraz terminu przedłużenia. Dla pożyczki w wysokości 1200 zł przedłużenie o siedem dni to koszt rzędu 98 złotych.

Obsługa Klienta

Kluczem do sukcesu branży szybkich pożyczek jest bezpośredni dostęp dla klientów do platform online. Twórcy platformy Vivus.pl zadbali, by strona była prosta i funkcjonalna dla każdego odbiorcy. Do dyspozycji klientów na stronie widnieje kalkulator ofert, dzięki niemu można łatwo dostosować do siebie wysokość pożyczki, raty oraz czas umowy. Zadbano także o to, by wszystkie niezbędne informacje zainteresowany dostawał bezpośrednio i od razu, bez żadnych tajemnic i ukrytych gwiazdek. Dzięki takim udogodnieniom wnioskodawca od razu ma świadomość, z jaką prowizją i odsetkami musi się liczyć przy danej kwocie pożyczki. Zna również RRSO i koszt ewentualnego przedłużenia terminu spłaty kredytu.

Poza wieloma udogodnieniami przygotowanymi na stronie dla odbiorców w serwisie jest także przygotowany FAQ (odpowiedzi) na najbardziej nurtujące pytania i przydatnymi informacjami o samej firmie, ale także z zakresu finansów. Znajduje się tam również ciekawy blog, gdzie można uzyskać wiele fajnych i przydatnych informacji na różne ciekawe tematy.

W obawie o to, że nie każdego ciekawość zostanie zaspokojona, platforma Vivus.pl przygotowała również Biuro Obsługi Klienta. Ze względu na rosnące wymagania rynku zadbano o świetną dyspozycyjność tego działu. W razie jakichkolwiek wątpliwości można skontaktować się z nim przez telefon lub wysłać maila. Co najlepsze biuro otwarte jest przez siedem dni w tygodniu. Dzięki temu klient nigdy nie pozostaje sam ze swoimi wątpliwościami.

Odwiedź Strone Dostawcy Vivus.pl
Otwórz Konto Na Stronie Vivus.pl

Wnioski

Obecnie rynek pożyczek internetowych przeżywa złoty czas. Wiąże się to jednak z ogromną i ciągle rosnącą konkurencją. Firmy pożyczkowe mają świadomość ciągle rosnącej liczby klientów i mając świadomość możliwości wysokiego zarobku, lgną do branży. O ile dla konkurencyjnych firm ich rosnąca ilość może okazać się problemem, o tyle dla zainteresowanych pożyczkami sytuacja klaruje się jasno i bardzo pozytywnie. Duża konkurencja wśród firm powoduje, że te które chcą wysunąć się na czołówkę rynku, decydują się na ‘agresywny marketing’ oferując oferty wręcz na granicy strat i zysków, by uzyskać jak największą ilość zainteresowanych. Nie da się więc ukryć, że klient potrzebujący szybkiej pożyczki nie mógłby wymarzyć sobie lepszej sytuacji niż obecna.

Obecne czasy skutecznie pokazują nam, że nigdy nie wiadomo co będzie jutro. Niejednokrotnie spotykamy się z historiami ludzi, którzy jednego dnia mieli fortunę, a kolejnego lądowali na bruku. W sytuacji teoretycznie bez wyjścia warto zwrócić uwagę na usługi firm pożyczkowych. W sytuacji pierwszej pożyczki należałoby zwrócić uwagę na ofertę platformy Vivus.pl, która wypłaca pierwszą pożyczkę nawet do 3000 złotych całkowicie bez kosztów dodatkowych, oczywiście z warunkiem spłaty w niewięcej niż trzydzieści dni.

Vivus nie poprzestaje jednak na konkurencyjnych warunkach oferowanych nowym klientom, stali klienci mogą starać się o zwiększone z każdym wnioskiem wysokości pożyczek. Dodatkowym bonusem jest wspominany już system polecania, gdzie za jednego poleconego znajomego można dostać nawet dodatkowe 30 zł. Takie starania twórców promocji owocują sukcesem, dzięki czemu serwis poza ogromną bazą klientów, bo sięgającą nawet miliona osób może poszczycić się również sumą wypłacanych miesięcznie pożyczek, która sięga aż do 80 milionów złotych.

Firma Vivus niezaprzeczalnie wysunęła się na pozycje lidera ciągle kwitnącego rynku szybkich pożyczek w Polsce. Niewątpliwym czynnikiem tego sukcesu jest fakt, iż zadbano o klienta w każdym najmniejszym szczególe, nie pomijając nawet faktu, że nie każdy porusza się płynnie po Internecie. Pamiętając o tym, zadbano o prostotę i intuicyjność serwisu oraz łatwy dostęp do najistotniejszych informacji. Zminimalizowano także ilość potrzebnych formalności i postawiono na wysoką jakość obsługi.