Opinia Firmy MonedoNow – Przeczytaj Zanim Pożyczysz

Otwórz Konto W Monedo Now

Od niedawna w naszym, ojczystym języku na stałe zagościło sformułowanie określane jako „szybka pożyczka”. Określenie, którym posługują się w życiu codziennym rzesze Polaków, doczekała się nawet wdzięcznej nazwy: „chwilówka”.  Nazwa wywodzi się tak naprawdę od jej stosunkowo krótkiego okresu kredytowania. Szybkie pożyczki odnalazły wielu amatorów. Była to łatwo dostępna i szybka gotówka na wszelkiego rodzaju wydatki (sprzęty gospodarstwa domowego, wakacje, zaległe rachunki za media, które przy nieregularnym spłacaniu niosą za sobą koszty odsetek). Takie jest właśnie przeznaczenie prywatnych produktów pożyczkowych.

Jedną z wielu firm oferujących produkt, jakim jest szybka pożyczka, jest Monedo Now.  Owa firma pożyczkowa ma wielu zwolenników i cieszy się niesłabnącą popularnością, o czym świadczy przeważająca ilość negatywnych komentarzy i pochlebnych opinii. Monedo Now otwiera przed klientem cały wachlarz dogodnych rozwiązań m.in. pożyczka z minimum formalności (wymaganym dokumentem jest tylko dowód osobisty) pożyczka na start, pożyczka dla osób, które nie mają pracy bądź udokumentowanego dochodu czy też zwykły kredyt gotówkowy.

Na stronie internetowej firmy Monedo Now znajdziemy mnóstwo wskazówek oraz istotnych informacji dotyczących ich rodzimych produktów, m.in. koszta, jakie ponosi pożyczkobiorca zwierający umowę kredytową, bądź warunki oraz regulamin zawieranych umów.

Pożyczki pozabankowe, pomimo znaczącej ilości plusów mają też niestety minusy.

Zalety Firmy

 • Ogromna rzesza polecających zwolenników

 • Absolutne minimum formalności związanych z uzyskaniem gotówki

 • Decyzje przyznawane praktycznie „od ręki”

 • Łatwe w uzyskaniu

 • Wypłata środków następuje błyskawicznie

Wady Firmy

 • Kwoty możliwe do uzyskania nie są zbyt wysokie

 • Pożyczka startowa nie jest produktem darmowym

 • Oprocentowanie produktu znacząco różni się od kredytu bankowego

Blaski I Cienie Pożyczek Pozabankowych

Z pożyczkami poza bankowymi jest tak jak z każdą sferą w życiu, mają swoje dobre i złe strony. Tak jest też w przypadku Monedo Now. Na rynku pożyczkowym istnieje już od dłuższego czasu i cieszy się niesłabnącą rzeszą zwolenników, którzy polecają ich produkty i oceniają ją na 9 w dziesięciostopniowej skali.

Jedną z największych zalet firmy, jest błyskawiczna wypłata uzyskanych środków. W przypadku decyzji pozytywnej, przy składaniu wniosku pożyczkowego, kwota może się znaleźć na koncie pożyczkobiorcy w niecałe dwie minuty.  Jest to zasługa prężnej współpracy i bardzo sprawnym przepływie informacji pomiędzy instytucją udzielającą pożyczek a wiarygodnym operatorem internetowych płatności.

Odwiedź Strone Dostawcy Monedo
Otwórz Konto Na Stronie Monedo

Kolejną zaletą Monedo Now jest łatwość jej uzyskania oraz znacząca przyzna walność uzyskanych środków. Dzięki tak naprawdę szczątkowej procedurze weryfikacyjnej oraz minimum formalności klienci są skłonni ponieść większe koszta związane z zaciągnięciem kredytu. Pożyczkodawca zarabia dzięki temu, że proces pozyskania jest mało skomplikowany i klienci bardzo szybko otrzymują pozyskane środki.

Przystąpienie do wniosku pożyczkowego jest to proces niezwykle prosty i przystępny dla potencjalnego pożyczkobiorcy, a to stanowi niewątpliwy atut przy tego rodzaju produktach. Rejestracja w serwisie nie jest skomplikowania, można jej dokonać nawet poprzez media społecznościowe.  Dzięki takiej dogodności klient ma większe szanse na uzyskanie potrzebnych środków. Takie rozwiązanie niesie za sobą również szereg okazji oraz promocji.

Informacja O Firmie

Łatwy oraz błyskawiczny proces rejestracji wniosków, oraz szybka weryfikacja czynią produkty Monedo Now czołowym pożyczkodawcą.

Warto również wspomnieć, iż sama strona internetowa jest wykonana z niezwykłą dbałością. Poprzez estetykę oraz instynktowność działań dokonano niezwykłego uproszczenia dla potencjalnego nabywcy pożyczki. Bez trudu znajdziemy tutaj wszystkie interesujące nas kwestie, zarówno warunki uzyskania, szczegóły każdej z ofert, jak i wiele innych potrzebnych informacji.

Bardzo istotną kwestią produktów z ofert Monedo Now jest kwota pożyczki, którą można uzyskać. Maksymalna kwota do uzyskania to 3 tysiące złotych i może ją otrzymać nawet nowy klient, który nie zdążył wyrobić sobie historii kredytowej. Nie każda firma oferująca produkty pozabankowe może pochwalić się taką kwotą. Dzięki temu Monedo Now stanowi jedną z najkorzystniejszych rozwiązań na rynku.

Niewątpliwą zaletą jest również to, iż pożyczkodawca, jakim jest Monedo Now nie wymaga od swoich klientów takiej czynności, jaką jest przelew weryfikacyjny, który ma na celu sprawdzenie, czy wszystkie dane są poprawne. Cały proces odbywa się poprzez KontConnect i jest to usługa nieodpłatna.

Pożyczki w Monedo Now pomimo wielu znaczących zalet mają również dwie znaczące wady. Pierwszą i najpoważniejszą z nich jest brak pożyczki, która nie miałaby żadnych dodatkowych kosztów. Tego typu promocja jest teraz częstym zjawiskiem wśród innych parabanków, które konkurują o każdziutkiego klienta, oferując coraz częściej korzystniejsze warunki. Poprzez takie działanie, klienci, którzy często znajdują się w tarapatach finansowych, dosłownie z dnia na dzień mają szansę na poprawę swojej sytuacji materialnej, bez żadnych ekstra kosztów związanych z zaciągnięciem pożyczki. Drugim, znaczącym minusem jest kwestia wieku. Firma Monedo Now jeszcze nie wprowadziła przedziału wiekowego, jako kryterium pożyczki jednakże można zauważyć, iż osoby w wieku zaawansowanym pomimo posiadanej renty/emerytury, która jest pewnym źródłem utrzymania, mają znaczne trudności z uzyskaniem potrzebnych środków.

Kryteria, Które Należy Spełnić Aby Otrzymać Pożyczkę

Klient, który postanawia złożyć wniosek o pożyczkę w firmie Monedo Now zobligowany jest do wcześniejszej rejestracji oraz logowania na stronie pożyczkowej. W poprzedniej części artykułu wspomnieliśmy o prostocie takiego procesu. Konto można założyć przy pomocy frofilów społecznościowych takich jak np. Facebook co dodatkowo owocuje w różne promocje bądź rabaty. Pożyczkę może uzyskać niemal każdy pełnoletni użytkownik portalu, jednakże można zauważyć iż osoby w wieku zaawansowanym mogą napotykać trudności pomimo tego, że nie ma zaznaczonego konkretnego przedziału wiekowego.

Pożyczka Monedo Now przyznaje środki przy absolutnym minimum formalności. Wymaganymi dokumentami są jedynie:

 • Podstawowe dane z dowodu osobistego (pesel, seria i numer dowodu oraz data wydania dokumentu)

 • Źródło dochodu potencjalnego pożyczkobiorcy

 • Numer konta pożyczkobiorcy

Firma Monedo Now nie wymaga od swoich klientów dokumentów związanych z dochodem bądź miejscem zatrudnienia, gdyż funkcjonuje tutaj dochód na tzw. oświadczenie słowne. Decyzja w sprawie wniosku pożyczkowego oparta jest na zapewnieniach pożyczkobiorcy podczas aplikowania. Klient natomiast musi być posiadaczem numer telefonu komórkowego.

Istotnym faktem jest to, iż Monedonow przy każdym wnioskowaniu o pożyczkę sprawdza swoich klientów w bazach kredytowych takich jak: BIG, BIK, KRD, INFOMONITOR czy ERIF. Informacja o takiej weryfikacji każdorazowo widnieje w formularzu dołączonym do umowy pożyczkowej. Taki proces jest jednym z niewielu kroków przy straniu się o środki pożyczkowe. Jeżeli klient ma negatywne wpisy w bazach kredytowych, to i tak nie zamyka jego drogi w ubieganiu się o pożyczkę.

Ratalne Produkty Pożyczkowe Firmy

Flagowymi produktami Monedo Now są pożyczki na dowolny cel od 300 do nawet 3000 zł.

Produkty cieszące się największą popularnością to:

 • Pożyczka na start: produkt skierowanych do osób, które noszą się z zamiarem otworzenia własnego biznesu i potrzebują kapitału, aby rozkręcić działalność.

 • Pożyczka dla osób bezrobotnych: produkt stworzony dla osób, które nie mają stałego bądź udokumentowanego źródła dochodu, bądź nie są nigdzie zatrudnione. Pożyczkodawca wymaga jedynie oświadczenia słownego o dochodach.

 • Pożyczka przez SMS: skierowana do klientów, którzy aktualnie nie mają dostępu do panelu internetowego, przez co nie mogą skorzystać ze strony Monedo Now. Pożyczkodawca wychodzi im naprzeciw i stwarza możliwość wzięcia dodatkowej gotówki przez telefon komórkowy.

 • Pożyczka od ręki: stworzona jest dla osób, które potrzebują błyskawicznej gotówki, wnioski w tej pożyczce weryfikowane są niemalże natychmiastowo i owocują decyzją od ręki. Firma kładzie nacisk na satysfakcję klienta i wymaga absolutnego minimum formalności, pragnąc dostarczyć mu potrzebne środki w możliwie jak najkrótszym czasie.

 • Pożyczka na dowód: jest to jeden z najmniej skomplikowanych procesów wnioskowania o gotówkę. Zajmuje dosłownie chwileczkę, a wniosek można złożyć internetowo. Wymagania są proste. Do uzyskania środków potrzebne są jedynie podstawowe dane z dowodu osobistego. Proces weryfikacji jest jasny, a dodatkowo nie posiada żadnych ukrytych kosztów i ukrytych zobowiązań.

Gotówka w Monedo Now jest więc łatwo dostępnym źródłem dodatkowych środków dla osób, które znalazły się w nieciekawej sytuacji finansowej, potrzebujących gotówki niemalże natychmiast. Proces wnioskowania jest krótki, niekomplikowany. Klient nie musi załatwiać żmudnych formalności, najważniejsza jest satysfakcja i cenny czas Pożyczkobiorcy.

Koszta Związane Z Pożyczką

Każdy, kto ubiega się o szybką pożyczkę w kwocie od 300 do 3000 zł, może śmiało aplikować  na stronie Monedo Now. Proces weryfikacji jest nieskomplikowany, przez co środki są łatwe do uzyskania. Okres kredytowania tej pożyczki online również jest korzystny, gdyż wynosi nawet 30 dni. Jeżeli klient nie wyrobi się ze spłatą pożyczki w tym terminie, istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty o nawet 30 dni, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność produktu. Taka operacja wiąże się naturalnie z dodatkowymi kosztami. Kosztorys przedstawia się następująco:

 • Przy opóźnieniu 7-dniowym koszty związane z pożyczką wzrastają o 12%

 • Przy opóźnieniu 15-dniowym koszty pożyczki wzrastają o 15%

 • Przy opóźnieniu 30-dniowym koszty pożyczki wzrastają o 32%

Przedłużenie terminu spłaty jest formalnością, która nie stwarza żadnych problemów. Taką operację można wykonać na poziomie logowania do swojego panelu na stronie Monedo Now oraz uiszczeniu jednorazowej opłaty manipulacyjnej wysokości 10 zł poprzez internetowe konto w swoim banku.  W przypadku wcześniejszej spłaty zobowiązania pożyczkowego następuje zwrot odsetek, które zostają naliczone przy przedłużeniu okresu kredytowania. Następuje to tylko wtedy, gdy zostają one doliczone do kwoty pożyczki.

Firma Monedo Now może pochwalić się niezwykle przejrzystymi zasadami. Współpraca nie jest skomplikowana, wszelkie kroki związane z wnioskowaniem o środki są bardzo intuicyjne, przez co klient nie ma problemu z uzyskaniem potrzebnej gotówki. Pożyczkobiorca otrzymuje informację o kosztach i opłatach pożyczki już na samym początku aplikowania. Przy wyborze kwoty i deklarowanego okresu spłaty otrzymujemy informację o całkowitym koszcie całej chwilówki. W przypadku terminowej spłaty całej pożyczki firma nie dolicza dodatkowe kosztów. Pożyczka się również samoistnie nie odnawia, a to również stanowi jej wielką zaletę.

Obsługa Klienta

Firmie Monedo Now najbardziej zależy na tym, aby klienci otrzymali środki w jak najkrótszym czasie, z minimalną ilością formalności na jasnych zasadach.  Takie działanie sprawia, że klienci są zadowoleni, i chętnie polecają firmę Monedo Now rodzinie i znajomym, którzy również potrzebują szybko dodatkowej gotówki. Wskaźnik zadowolenia owej firmy pożyczkowej sięga 96%. Aby dodatkowo podnieść jakość usług oraz udzielać stosownego wsparcia, oraz pomocy klientom powołane zostało Biuro obsługi klienta.

Dzięki pracownikom infolinii Monedo Now pożyczkobiorcy uzyskują szereg potrzebnych informacji związanych z pożyczkami czy też dopytać o szczegóły zawiązywanej umowy, gdy ta jest w jakiś sposób niejasna. Konsultanci błyskawicznie odbierają połączenia i rzetelnie oraz w życzliwy sposób rozwiewają wszelkie wątpliwości.

Należy zwrócić uwagę, iż cały proces korzystania z produktów Monedo Now jest jasno wypunktowany na stronie www firmy. Skorzystanie z takiej formy pożyczki jest niezwykle instynktowne, przez co nie ma najmniejszych problemów z uzyskaniem wszelkich istotnych informacji. Strona jest bardzo przejrzysta i nowoczesna, co dodatkowo jest dużym ułatwieniem dla pożyczkobiorców. Korzystanie z niej to przyjemność.

Odwiedź Strone Dostawcy Monedo
Otwórz Konto Na Stronie Monedo

Wnioski

Spośród wszystkich prywatnych firm pożyczkowych firma Monedo Now zasługuje na szczególne uznanie oraz uwagę. Klienci zawsze mają zapewnione wsparcie ze strony infolinii, oprócz tego wszelkie aspekty związane z uzyskaniem środków są naprawdę przejrzyste oraz przystępnie opisane. Nie ma tutaj miejsca na niejasności oraz wątpliwości.

Brak zbędnych formalności oraz stosunkowo wysoka do uzyskania kwota sprawiają, że produkty pożyczkowej cieszą się wielkim powodzeniem i zdobywają coraz szersze grono zwolenników, którzy chętnie polecają usługi, jakie oferuje Monedo Now.

Decyzje pożyczkowe są wydawane niemalże błyskawicznie, przy tak naprawdę minimum dokumentów. Wypłata środków następuje bardzo szybko, a to stanowi niewątpliwy atut przy tego typu produktach. Gdy dodatkowo wspomnimy o wsparciu ze strony BIURA OBSŁUGI Klientów, otrzymujemy serwis, który naprawdę wyszedł naprzeciw potrzebom swoich klientów. Dzięki temu ciągle zdobywa nowych zwolenników i jest jedną z najbardziej dostępnych produktów na rynku.