Recenzja Oraz Doświadczenia Firmy Lottogo

Otwórz Konto W Lottogo

Światowy Klub Loteryjny zawsze stanowił solidną markę. Ekipa poświęciła całe lata, zdobywając cenne doświadczenie, tworząc dodatkowe gry poboczne (takie jak zdrapki oraz inne gry szybko rozgrywane), a wszystko to, by stworzyć całkowicie świeżą jakość – LottoGo.

Zalety:

 • Nowa platforma loteryjna, będąca ekskluzywną w stosunku do LottoGo.

 • Nowa nazwa marki, ta sama, niezachwiana reputacja.

 • Wyjątkowe wsparcie graczy – metody płatności i języki.

 • Atrakcyjne promocje dla nowych graczy – link – oraz program lojalnościowy dla zarejestrowanych klientów.

 • Wsparcie w wielu językach dla graczy z europy.

Wsparcie:

 • Języki: Angielski, Niemiecki, Fiński, Polski, Rosyjski, Szwedzki.

 • Metody płatności: karta kredytowa oraz debetowa.

 • Wsparcie klienta: formularz kontaktowy z jednodniowym okresem oczekiwania na odpowiedź.

Ocena Lottogo

Jeden z najlepszych serwisów loteryjnych online, który właśnie poczynił znaczne postępy, by dotrzymać kroku konkurencji. Jeśli jesteś prawdziwym graczem, musisz dać szansę LottoGo. Witryna jest oceniana jako jedna z przodujących w sieci stron z grami loteryjnymi. Jest intuicyjna w obsłudze, a wszystkie jej cechy sprawiają, iż korzystanie z niej to przyjemne doświadczenie.

Loterie & Oprogramowanie

Zdarzało mi się grywać na platformie WLC, co zaowocowało niezwykle szczegółową recenzją na jej temat. To nowe miejsce sprawia bardzo pozytywne wrażenie, jednakże muszę się jej bliżej przyjrzeć i przeanalizować ją przez kilka dni, bym mógł powiedzieć coś więcej. Od strony wizualnej i technicznej, zapowiada się naprawdę obiecująco. Nie pozostało nic, tylko czekać, by LottoGo zrealizowało swoje obietnice.

Platforma LottGo zapewnia doskonałe wsparcie od strony oprogramowania, poprzez aktywny interfejs, wspierający również obsługę gier bazujących na HTML5. Serwis dodatkowo oferuje rozmaite gry stołowe, sloty oraz gry typu keno. Głównymi dostawcami oprogramowania są QuickSpin, Playson, Microgaming oraz Red Tiger Gaming. Technologia stojąca za bezpieczeństwem tej loterii online to SSL, patent zarejestrowany w Annexio. Ponadto, gracze są dodatkowo chronieni przed wyświetlaniem niepożądanych lub niebezpiecznych treści.

 

Odwiedź Strone Dostawcy Lottogo
Zagraj Teraz Na Stronie Lottogo

Urządzenia Przenośne

Urządzenia przenośne zawsze były mocną stroną tych gości, tak jest po dzisiaj. Interfejs użytkownika każdej platformy jest skrojony na miarę potrzeb użytkownika, bez żadnych zbędnych elementów. To wszystko sprawia, że korzystanie z serwisu jest łatwe i przyjemne. Rzekłbym nawet „bez-wysiłkowe”. Oszałamiająca grafika i prosta w nawigowaniu strona, sprawdzają się doskonale nie tylko na PC oraz laptopach, lecz również na urządzeniach przenośnych. Interfejs użytkownika jest bardzo dobry, co sprawia, że wersja na tablety i smartphone jest w pełni funkcjonalna.

Gry są dostępne na system Android oraz iOS, dodatkowo użytkownik jest w stanie z łatwością uruchomić je z poziomu standardowej przeglądarki www.

Promocje

Mam nadzieję, iż LottoGo zachowa swoją ofertę specjalną, opiewająca na 2 zakłady loteryjne oraz 10 ZDRAPEK ZA DARMO. To był łakomy kąsek, kiedy WLC dało taką możliwość moim graczom, i ta opcja mogłaby dalej wabić, jeśli LottoGo zdecyduje się z niej nie rezygnować. Co więcej, ich oferty obejmują również 15% rabatu na 10 zdrapek, w przypadku zakupu przez stronę www. Ponadto, istnieją rozmaite promocje powitalne, loża V.I.P., Subskrypcje oraz inne formy ciekawych ofert, skierowane do graczy. Poniżej zamieszczone przykładowe gratyfikacje przypisane do bonusów:

 • Dzięki ofercie powitalnej, gracze otrzymują darmowe zakłady, lecz by oferta stała się aktywna, konieczne jest obstawienie jednego zakładu. Dokładna liczba zakładów zostanie ogłoszona poprzez oferty promocyjny na stronie internetowej.

 • Gracze decydujący się na subskrypcję zostaną nagrodzeni „darmowym losowaniem” na zakupione zakłady. Oferta ta ogranicza się jedynie do pierwszego zakupu uczynionego przez gracza i nie dotyczy każdej kolejnej transakcji.

 • Loża V.I.P. czeka na wszystkich graczy od 18 roku życia w górę. Dla aktywowania tego rodzaju promocji, gracz musi postawić co najmniej 5 funtów brytyjskich. Ta symboliczna kwota pozawala jedynie na wejście w strefę bonusową. Nawet wejścia nielimitowane są regulowane tygodniowo, by można było wygrać nagrodę. W tym wypadku środki bonusowe zgromadzone przez gracza, mogą zostać spieniężone tylko po spełnieniu określonych warunków.

 • Loterie nagród ze zdrapek obejmują tylko wybranych graczy. W tym przypadku, gracze zobowiązani są umieszczeniem swojej opinii na stronie LottoGo. Gracz wybrany losowo spośród innych recenzujących, otrzyma w nagrodę określoną liczbę zdrapek.

Płatności

LottoGo respektuje rozmaite karty kredytowe oraz debetowe.

Obejmuje to wszelakie depozyty oraz metody wypłat takie jak karta kredytowa lub debetowa Visa, transfer bankowy oraz MasterCard. Wypłaty z gier są realizowane w ciągu 24 godzin dla wszystkich, zweryfikowanych uprzednio graczy.

Obsługa Klienta

Została stworzona strona FAQ, która jest łatwa w przeglądaniu i pomaga trafnie odnaleźć interesujące nas informacje. Została podzielona na wygodne kategorie, które zawierają wyczerpujące odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Dla każdego, kto pragnie skontaktować się z biurem obsługi, stworzono specjalny formularz kontaktowy, z okresem oczekiwania na odpowiedź (SLA) wynoszącym jeden dzień. Firmy konkurencyjne powinny pójść w ich ślady i konkretnie określić swój czas udzielania odpowiedzi, dzięki czemu gracze byliby w pełni świadomi, jak długo będą musieli oczekiwać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Gracze mają dodatkową możliwość skontaktowania się z administratorem strony poprzez adres e-mail [email protected].

Czy LottoGo To szwindel?

Na tego typu pytania powiem jedno…są godni zaufania. Niewiele czasu minęło od wejścia tego typu serwisów na rynek, ale biorąc pod uwagę WLC i ich poziom bezpieczeństwa, można zaryzykować stwierdzenie, iż LottoGO sprosta stawianym obecnie standardom.

Biorąc pod uwagę fakt, iż minęło kilka miesięcy od mojej ostatniej wizyty na tej stronie, zapoznałem się z opiniami prawdziwych graczy loteryjnych. Okazało się, że jeden problem pojawia się tam notorycznie, chodzi mianowicie o wykupy ponowne oraz zakupy dokonywane poprzez subskrypcję. Część graczy skarżyła się na fakt, że nie zostali poinformowani o ciągłym charakterze zawartej transakcji. Postaram się a całych sił, by dogłębnie zbadać ten temat.  W międzyczasie, radzę dopilnować, by pierwsza rozgrywana loteria była przeprowadzona w pełnym skupieniu, ze szczególnym zwróceniem uwagi na pojawiające się komunikaty oraz wiadomości w okienkach.

Co więcej, Annexio Limited to firma, która jest właścicielem tej marki, jednocześnie nią zarządzając. Siedziba firmy jest zarejestrowana na wyspie Man. Strona jest licencjonowana i kontrolowana, tak jak inne podobne serwisy, przez Brytyjską Komisję ds. Hazardu, co praktycznie całkowicie zapobiega oszustwom. Licencja UKGC jest sporządzona na podstawie surowych przepisów i jest zbudowana w myśli idei przejrzystości. Gracze mogą odnaleźć wszystkie informacje dotyczące licencji na oficjalnej stronie serwisu LottoGo.

Jestem pewien, że w miarę możliwości czasu pochylę się nad tym aspektem recenzji, tak jak zrobiłem to w przypadku WLC.

Odwiedź Strone Dostawcy Lottogo
Zagraj Teraz Na Stronie Lottogo

Wnioski

Jestem podniecony na samą myśl o publicznej premierze. Nie na co dzień zdarza się, że do gry wkracza tak poważny zawodnik. Ta strona będzie wnikliwie śledzić rozwój sytuacji, aktualności będą wrzucane na bieżąco. LottoGo zbiera prawie maksymalne noty wśród ekspertów zajmujących się branżą. Zgodnie uznawana jest za markę godną zaufania.

Ponadto, firma będąca właścicielem i zarządzająca to Annexio, które słynie z uczciwej polityki, w szczególności skupiając się na jak najlepszym zabezpieczeń poufnych danych swoich klientów, używając do tego zaawansowanych technologii. Oferują nawet wyjątkowe oferty promocyjne co najmniej razy w tygodniu i są one dostępne na ich stronach reklamowych. Promocje typu jackpot mogą sprawić, że gracz tłusto się obłowi, a wypłata będzie mogła zostać zrealizowana w sprawny i bezpieczny sposób.