Czy Można Zaufać Firmie Jackpot.pl?

Otwórz Konto W Jackpot.pl

Kłaniamy się nisko Państwu i zapraszamy na kolejny odcinek z serii przeglądów loterii online. Nie da się ukryć faktu, iż loterie online zaskarbiły sobie serca graczy na całym świecie. Na tym jednak nie koniec, kilka firm gigantów właśnie wkroczyło na rynek, co może spowodować nie lada zamieszanie. Serwis Jackpot.pl w niczym nie ustępuje swojej krwiożerczej konkurencji. Podobnie jak rywale, może się poszczycić wspaniałymi ofertami, które spokojnie mogą rywalizować z lewiatanami branży loterii online.

Zalety Firmy

 • Fantastyczne doświadczenie dla graczy

 • Powalający na kolana interfejs oraz łatwa w obsłudze witryna

 • Banalnie prosty proces rejestracji

 • Błyskawiczne odpowiedzi e-mail

 • Najtłustsze wygrane

 • Wspiera szeroką gamę metod płatności

Wady Firmy

 • Nie ma tutaj stałych ofert promocyjnych

 • Brak wsparcia dla subskrypcji

 • Niezbyt duży wybór losowań loteryjnych

Spektrum Dostępnych Gier

Z pewnością nie można zarzucić serwisowi Jackpot.pl niedbałości o graczy. W zasadzie wszystkie podstawowe opcje loteryjne są tutaj dostępne, dodano również całe mnóstwo mniej popularnych loterii. Tak szeroka gama dostępnych rozrywek stawia Jackpot.pl w bardzo korzystnym świetle i sprawia, że serwisy The Lotter oraz Lottoland posępnie patrzą w jego kierunku. Pracownicy witryny nieustannie przeglądają strony branżowe, tak by dopasować bieżącą ofertę do ogólnie przyjętych standardów, a nawet znacznie je wyprzedzić.

Odwiedź Strone Dostawcy Jackpot.pl
Zagraj Teraz Na Stronie Jackpot.pl

Charakterystyka

Polityka serwisu Jackpot.pl skupia się na dostarczaniu emocjonujących loterii z tłustymi kumulacjami, które są dostępne dla wszystkich graczy. Taka sytuacja pozwala zaoszczędzić czas i środki, które musiałyby być przeznaczone na pomniejsze loterie ze znacznie mniejszymi wygranymi.

Serwis Jackpot.pl to przystanek obowiązkowy dla wszystkich maniaków elektronicznej rozrywki. Nie zabraknie tutaj emocji związanych z wybieraniem numerów, sprawdzaniem wyników losowań oraz co najważniejsze wypłacaniem tłustych kumulacji. Serwis jest dostępny w wersji na komputery oraz urządzenia przenośne.

Nabycie kuponu loteryjnego jeszcze nigdy nie było tak proste, jak tutaj. Dodatkowo dostępna jest opcja „chybił trafił”, dla osób niezdecydowanych. Nie mniej jednak najgorętszym newsem jest to, że serwis nie pobiera żadnych opłat prowizyjnych od wygranych.

Stawiając swoje pierwsze kroki na tym portalu, użytkownik może poczuć się jak pan i władca na końcu świata. Jackpot.pl otwiera przed nami magiczną podróż w świat elektronicznego hazardu. Na witrynie nie brakuje niczego, każdy szczegół został dokładnie przemyślany.

Dostępne Platformy

Dla programistów serwisu Jackpot.pl nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego nie dziwi nas fakt, iż jest ona dostępna na platformy takie jak PC, Windows oraz MacOS. Jeszcze większą frajdę sprawi Państwu wersja mobilna. Producent nie ogranicza nas również i w tym zakresie, dzięki czemu z serwisu można korzystać za pomocą urządzeń takich jak Windows Phone, tablet, Blackberry, iPhone oraz android. Przenośny wariant wcale nie ustępuje miejsca wersji standardowej. Użytkownik z łatwością klika na ekranie dotykowym, a dodatkowym atutem w tym wypadku staje się intuicyjny interfejs.

Łatwy w użyciu

Korzystanie z serwisu Jackpot.pl to małe piwko przed śniadaniem dla starych wyjadaczy, a ci początkujący szybko się tutaj odnajdą. Witryna jest przejrzysta, minimalistyczna i co najważniejsze pozbawiona reklam. Ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne, pełen profesjonalizm. Aby rozgrać pierwszą partię, prosimy podążać za 3 podstawowymi wskazówkami:

 • Lista dostępnych gier jest widoczna od razu po wejściu na stronę. Przycisk „Pick” służy do zatwierdzenia rodzaju gry, w której gracz pragnie wziąć udział, wystarczy jeden klik!

 • Następnym krokiem po zatwierdzeniu rodzaju gry, jest wybór numerów. Można to zrobić samodzielnie lub poprzez opcję „chybił trafił”, która wygeneruje losowo wybrane liczby. Przycisk „chybił trafił” można wciskać wielokrotnie, aż do momentu, w którym wylosowana pula spełni nasze Państwa oczekiwania. Dla wszystkich pragnących trzymać rękę na pulsie została przewidziana opcja automatycznych powiadomień o każdym losowaniu. Wybór należy do Ciebie!

 • Teraz już tylko zostało kliknąć guzik „play”, aby Państwa pula liczb została dodana do losowania. Wszystko zdaje się tak łatwe, jak zabranie dziecku lizaka.

Teraz już pozostaje tylko czekać w skupieniu i mieć nadzieję, że wybrane numery wstrzelą się w losowanie. Podobnie jak w wielu innych tego typu serwisach, tak i tutaj gracz może regularnie odwiedzać stronę z listą wyników, by zaspokoić swoją ciekawość. Co więcej, strona Jackpot.pl oferuje darmowe powiadomienia o wynikach loterii, w których dany gracz brał udział. Istnieją dwie drogi otrzymywania alertów, powiadomienie e-mail oraz SMS. Gracze pragnący zrezygnować z automatycznych powiadomień po prostu odznaczają tę opcję w sekcji swojego konta.

Bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o względy bezpieczeństwa serwisu oraz transakcji w nim przeprowadzanych, strona Jackpot.pl zdecydowanie należy do czołówki firm z branży. Witryna jest zabezpieczona protokołem SSL, a sprawnie działająca obsługa klienta rozwieje wszystkie wątpliwości. Serwis jednym słowem jest zabezpieczony niczym cnota angielskiej księżnej i jest bezpieczny dla graczy z całego świata.

Kompatybilność Z Urządzeniami Przenośnymi – Graj We Wszystkie Ulubione Loteria Gdziekolwiek Jesteś

Jackpot.pl trafił w sedno sprawy, jeśli chodzi miodność swojej przenośnej wersji!

Numery są dziecinnie proste w wyborze, z łatwością zmontują Państwo kupon loteryjny, tylko kilka kliknięć na tablecie lub smartphone, dzieli od ekscytujących rozgrywek. Strona jest dopasowana do użytkownika niczym stopa do buta wykonanego przez cesarskiego szewca. Korzysta się z niej wyśmienicie, na urządzeniach przenośnych. Rejestracja nowego konta przebiega równie sprawnie i nie ustępuję w niczym wersjom na komputery i laptopy.

Oferty Promocyjne – Na Chwile Obecną Są Niedostępne

Darmowe zakłady oraz dodatki powitalne są niedostępne tutaj w obecnej chwili. Aczkolwiek, istnieją inne sposoby na złowienie darmochy. Wystarczy być aktywnym na portalach społecznościowych, takich jak twitter czy Facebook, i śledzić wydarzenia związane z tym serwisem. Zalecamy pilną obserwację, kuszące oferty promocyjne pojawiają się niczym grzyby po deszczu.

Wsparcie

Na tym polu serwis Jackpot.pl nie ustępuje pola największym konkurentom. Ich biuro obsługi jest czynne 365 dni w roku przez 7 dni w tygodniu, a szybkość udzielania odpowiedzi jest wprost imponująca. Pracownicy obsługi są przeszkoleni i wykwalifikowani, bez problemu rozwieją wszelkie wątpliwości.

Jackpot.pl ma do zaoferowania:

 • Błyskawiczne odpowiedzi e-mail przez całą dobę, wyjaśnią większość pytań i problemów

 • Klienci pragnący kontaktu poprzez e-mail mogą swobodnie pytać o rozgrywki, swoje konto oraz inne problemy natury technicznej. Ponadto, dozwolone jest składanie zażaleń oraz podsyłanie sugestii dotyczących poprawy funkcjonowania serwisu.

 • Jakby tego było mało, serwis uruchomił darmową infolinię czynną przez okrągłą dobę, która jest dostępna również w języku polskim.

Odwiedź Strone Dostawcy Jackpot.pl
Zagraj Teraz Na Stronie Jackpot.pl

Wnioski Oraz Podsumowanie

Jednym słowem serwis Jackpot.pl oceniamy na 4 w pięciostopniowej skali. Nie dajemy noty maksymalnej ze względu na relatywnie krótki staż w branży, aczkolwiek naszej uwadze nie może umknąć fakt, iż tutaj znajdują się najtłustsze kumulacje, jakie tylko można napotkać w tym środowisku. Dodatkowym atutem jest łatwość, z jaką obsługuje się rozgrywkę.

Co w trawie piszczy, czyli co sądzą zwykli ludzie:

 • Jestem bardzo szczęśliwy, że natrafiłem na ten portal – Nowe możliwości, które dał mi ten serwis, całkowicie odmieniły moje życie. Czuję, że moje marzenia mogą się ziścić. Obsługa to miód na serce, raz nawet zadzwonił do mnie jeden z ich pracowników zapytać się, czy jestem zadowolony i czy mam jakiekolwiek pytania. Rzecz działa się zaraz po rejestracji i zrobiło mi się ciepło w serduszku. Spytałem się o konieczne do przesłania dokumenty, potwierdzające moją tożsamość i już po paru chwilach wiedziałem, co jest grane. Od razu otrzymałem e-mail potwierdzający dokumenty, które przesłałem. To tylko świadczy o klasie tego miejsca w sieci. Co ciekawe, moje pierwsze losowanie na tym portalu okazało się szczęśliwe, wygrałem w Lotto, liczył się sam fakt, a nie suma, jaką wygrałem. Patrząc na to z perspektywy czasu, wiąże duże nadzieje z Jackpot.pl. Być może uda mi się trafić tłustą kumulację, jeszcze raz dzięki!”

 • Solidna firma i porządna obsługa – Jednym słowem, po prostu uwielbiam ten serwis. Jackpot posiada w swojej ofercie wszystko, czego potrzeba, znajdzie się tutaj większość popularnych gier loteryjnych. Przekonał mnie interfejs oraz ciekawe bonusy i promocje, a także możliwość subskrypcji loterii.”