Przeczytaj Recenzje Zanim Otworzysz Konto W Etoto

Otwórz Konto W Etoto

2011 rok to początek działalności polskiej spółki Etoto, związanej ściśle z branżą bukmacherską. Działalność firmy skupia się na prowadzeniu fizycznych punktów przyjęć, rozsianych po całym kraju oraz na prowadzeniu portalu internetowego. Jedynie gracze, którzy ukończyli 18 lat, mogą wziąć udział w grach oferowanych przez Etoto. Tutaj głównie obstawia się mecze sportowe, zdarzenia kulturalne oraz społeczne. Działalność firmy jest przejrzysta, posiada ona wszystkie wymagane licencje, łącznie z tą od Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej. Warszawa jest miejscem, gdzie znajdują się główne biura spółki.

Zalety Firmy

  • Zupełnie świeża witryna sieciowa

  • Blisko 21 tysięcy sportowych zdarzeń live na miesiąc

  • Sprawnie działające przeprowadzanie transferów

  • Kuszące i ponętne oferty specjalne, zarówna dla nowych i jak stałych klientów

  • Bezkompromisowe biuro obsługi klienta

Wady Firmy

  • Nie posiadają wersji na urządzenia przenośne

  • Nie obsługują lig sportowych gier komputerowych

Spektrum Działania

Mówiąc o branży bukmacherskiej, każdy z nas wyobraża sobie fizyczny punkt przyjmowania zakładów, tak jak odbywało się to w zasadzie od samego początku branży. Jednakże, w dzisiejszych czasach nie można zostać obojętnym wobec potęgi, jaką niesie za sobą Internet. Etoto nie pozostaje bierne na zmiany zachodzące na rynku. Spółka posiada ponad 40, tradycyjnych, fizycznych punktów, rozproszonych po całym kraju. Choć należą one do jednej i tej samej firmy, mogą się różnić godzinami otwarcia. Nie mniej jednak wszystkie z nich można odwiedzać przez cały tydzień. Wszystkie te fizyczne punkty nie są w stanie przyćmić znaczenia ich serwisu internetowego, który generuje większą część dochodu, gdyż umożliwia ludziom granie przez całą dobę.

Odwiedź Strone Dostawcy Etoto
Obstaw Teraz Na Stronie Etoto

Strona serwisu przeszła spektakularną metamorfozę w ciągu ostatnich miesięcy. Jej wygląd nie odbiega od ogólnie przyjętych standardów, a nawet można pokusić się o stwierdzenie, iż wybija się ponad nie. Szerokie spektrum dostępnych gier i zakładów live czeka na każdego śmiałka, który zdecyduje się na odwiedziny portalu. Właściciele strony nie pozostawiają graczom żadnych wątpliwości, na stronie firmy można odnaleźć wszystkie istotne informacje, jakie powinien poznać gracz, by móc korzystać w pełni z potencjału swojego konta. Dowiedzą się Państwo tutaj wszystkiego na temat transferu środków, zakładania nowych kont oraz sposobów, w jakie można skontaktować się z B.O.K. Jeśli masz chrapkę na łakomy kąsek, koniecznie odwiedź dział „Promocje”, a odnajdziesz tam wszystkie, aktualne oferty specjalne oferowane przez portal Etoto.

Obstawianie Wyników Wydarzeń Sportowych

Wiele ofert zakładowych przedstawia nam więcej niż 21 tysięcy pozycji, które są związane ze sportem, kulturą oraz zdarzeniami społecznymi. Jak to zwykle bywa w takich miejscach, królową balu jest piłka nożna, nic w tym dziwnego, koniec końców to najpopularniejszy sport na świecie. Nie mniej jednak Etoto to nie tylko futbol, oferta obejmuj takie dyscypliny jak speedway, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, boks, a także rozmaite sporty walki, w tym MMA. Ludzie ciekawscy mogą się nasycić, gdyż portal oferuje mniej znane, lecz równie ekscytujące rodzaje sportu, jak na przykład rugby, baseball oraz badminton. Nawet amatorzy sportów wodnych powinni poczuć się zaspokojeni, Etoto oferuje zakłady obejmujące hurling, surfing oraz netball.

Dyscypliny Sportów Elektronicznych

W ciągu ostatnich lat coraz więcej oczu jest skierowanych na sporty komputerowe, rozgrywane przez ludzi za pomocą konsol do gier oraz komputerów. Bukmacherzy nie mogli pozostać obojętni wobec tak klarującej się sytuacji, co spowodowało poszerzenie ich ofert w tym kierunku. Nawet w Polsce, potencjał tej branży jest ceniony, niczym kość słoniowa, każdy serwis tego typu oferuje możliwość obstawiania sportów komputerowych online. Dla wszystkich miłośników gier video Etoto przygotowało specjalną ofertę, która zawiera wręcz kultowe pozycje.

Rozgrywki Rzeczywistości Wirtualnej

Bardzo często się zdarza, iż ludzie mylą pojęcia i wrzucają sporty komputerowe i wirtualne do jednego worka. Nic bardziej mylnego, między tymi dwoma rodzajami istnieje bardzo istotna różnica. Otóż sporty rzeczywistości wirtualnej są generowanym algorytmem, w samej rozgrywce nie biorą udziału żywe osoby. Za przebieg gry całkowicie odpowiada maszyna, co sprawia, że cała otoczka wokół uczciwości takiego wydarzenia staje się co najmniej podejrzana. Jednakże, mimo tych wszystkich wątpliwości, ten rodzaj gier zyskał szalenie wysoką popularność, co sprawia, że portale internetowe musiały wprowadzić je do swoich ofert.

Etoto podchodzi ostrożnie do tego tematu, ciężko przewidzieć czy spółka zechce pójść w tym kierunku. Konkurencja już dawno poszła po rozum do głowy, natomiast ten portal sprawia wrażenie, jakby się bronił przed tego typu rodzajem gier. Niestety amatorzy sportów wirtualnych odejdą z pustymi rękami.

Zakłady Na Żywo

Serwis Etoto zapewnia graczom możliwość wzięcia udziału zarówno w typowych zakładach, jak i w rozgrywkach live, dostarcza solidną porcję adrenaliny. Kursy bywają bardzo korzystne, a dynamika spektaklu sprawia, że serce bije zdecydowanie mocniej. Ponownie, niekwestionowaną królową jest w tym wypadku piłka nożna, aczkolwiek na tym kończą się możliwości obstawiania zakładów na żywo. Tak szerokie spektrum możliwości, zdecydowanie jest powodem do dumy, choć nie da się ukryć, iż w tej branży istnieją bogatsze oferty. Witryna informuje o wynikach na bieżąco, a lista nowych zakładów jest stale odświeżana.

Transfer Środków Oraz Dodatki Premiowe

Założenie nowego konta na tym portalu to małe piwko przed śniadaniem. Wszyscy, nawet ci najbardziej toporni, nie powinni mieć kłopotów. Pierwszym, obowiązkowym krokiem po stworzeniu nowego konta jest wpłata środków na start. Metody płatności umożliwiają transfer za pośrednictwem tradycyjnego przelewu, kart płatniczych, przelewów ekspres lub poprzez serwis Transferuj. Jednakże należy mieć na uwadze fakt, iż wpłata depozytu będzie możliwa jedynie po pozytywnej weryfikacji świeżego konta.

Najmniejsza możliwa kwota do wpłaty to jenda złotówka. Bardzo pozytywnym aspektem jest możliwość wypłacenia dowolnej sumy pieniędzy, nie ma tutaj restrykcji typu kwota minimalna itp. Jedynym wyjątkiem są wygrane zdobyte w drodze wykorzystania oferty promocyjnej, w tym wypadku zasady wypłacania odbiegają od zasad ogólnych.

Pewne kręgi osób zainteresowanych tego typu rozrywkami, nie zdecydują się na rejestrację, jeśli na stronie nie znajdą odpowiednich dla siebie ofert promocyjnych. Znaczenie obecności tych bonusów urosło do rangi stawek samych kursów. Portal Etoto stanął na wysokości zadania, wprowadzając wiele ciekawych i ekscytujących ofert, skierowanych na podniesienie poziomu rozgrywek. Tutaj nie ma znaczenia czy dopiero stawiają Państwo pierwsze kroki lub być może należą Państwo do grona stałych graczy, firma dba o wszystkich klientów.

Gratyfikacja Wstępna

Mocodawcy portalu są w pełni świadomi potencjału, stojącego za tzw. bonusem rozruchowym, od którego często zależy czy gracz w ogóle zarejestruje się w serwisie. Tym bardziej dziwi nas fakt, że tego typu gratyfikacja jest przeznaczona jedynie dla klientów V.I.P., a sama spółka nie określiła po dzisiaj, czy w przyszłości zamierzają zmienić swoją politykę, dotyczącą tej kwestii. Z kolei, u konkurencji spotyka się odwrotną sytuację, gdzie zazwyczaj występuje możliwość podwojenia pierwszej, dokonanej wpłaty.

Tysiąc Złotych Raz W Tygodniu

Szanujący się serwis bukmacherski dba o swoje owce, niczym dobry pasterz, pojąc je i karmiąc soczystymi ofertami promocyjnymi. Portal Etoto wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, oferując nam do dyspozycji możliwość skorzystania z cotygodniowego bonusu, z którego środki można przeznaczyć na dalszą grę. Jednym z warunków otrzymania tej gratyfikacji jest konieczność obecności zakładu dotyczącego piłki nożnej na wygenerowanym kuponie. Cotygodniowe zestawienie obrazuje każdy pojedynczy zakład. Na koniec tygodnia dochodzi do podsumowania, a dwudziestu szczęśliwców, którzy postawili przynajmniej 100 PLN i dodatkowo osiągnęli najlepszą punktację, dostanie wspaniałe bonusy.

System naliczania punktów jest ściśle związany z wysokością wygranej z danego kuponu. Zakład punktowany musi spełniać dodatkowy warunek, mianowicie kwota minimalna nie może wynieść poniżej 10 PLN, a sam kurs musi się równać lub być większy niż 1.50 PLN. Co piątek udostępniania jest lista wygranych. Za zajęcie pierwszego miejsca na liście gracz otrzymuje tzw. „Darmowy bet” na kwotę dwustu polskich złotych. Drugi gracz na liście dostanie gratis sto polskich złotych, kolejne miejsca począwszy od trzech, a skończywszy na dwudziestej pozycji, otrzymają jednakowo trzydzieści złotych.

Loża V.I.P

Ta oferta skierowana jest to najbardziej wymagających zawodników. Inwitacja to nie jedyny warunek, jaki musi spełnić gracz, pragnący dołączyć do tej elitarnej formacji. Algorytmy Etoto udzielają możliwości członkostwa na podstawie aktywności konkretnych graczy, biorąc pod uwagę ich lojalność, ilość czasu jak poświęcają na grę oraz to jakie zakłady najczęściej obstawiają. W zasadzie, użytkownicy regularnie biorący udział w rozgrywkach przez dłuższy czas, mogą być pewni otrzymania zaproszenia, prędzej czy później. Każdy V.I.P., podobnie jak gwiazdy telewizji, otrzyma swojego osobistego doradcę, gratyfikację wstępną, możliwość dokonywania ekspresowych transferów oraz wiele innych dodatkowych gratisów. Co ciekawe, portal ten umożliwia negocjację wysokości kursów przy odpowiednio wysokich stawkach zakładów.

Odwiedź Strone Dostawcy Etoto
Obstaw Teraz Na Stronie Etoto

Urządzenia Przenośne

W oczy kole brak własnej aplikacji na urządzenia przenośne, aczkolwiek Etoto w jakiś sposób próbuje nadrobić tą, niezwykle niespodziewaną lukę. Ratunek przynosi fakt, iż z poziomu standardowej przeglądarki, czy to w telefonie, czy w tablecie, mamy pełny i nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji witryny. Nie pominięto nawet ofert promocyjnych i innych ważnych wydarzeń. Stronę uruchamiamy, po prostu wpisując Etoto.pl na pasku adresowym swojej przeglądarki internetowej, bez konieczności instalowania dodatkowych programów.

Werdykt Ostateczny

Istnieją dwa, bardzo poważne braki, w stosunku do portali konkurencyjnych, nie ma możliwości obstawiania sportów wirtualnych oraz brak aplikacji obsługującej urządzenia mobilne. Mimo to Etoto zasługuje na pochwałę, ich rokowania wyglądają pozytywnie, z pewnością liczba użytkowników stale będzie się poszerzać. Można spotkać tutaj naprawdę ciekawe możliwości, takie jak obstawianie podstawowych, lokalnych lig piłkarskich czy uczestnictwo w ofertach bonusowych. Nie można przejść obojętnie obok tego miejsca.

Portal ten umożliwia wybór zakładu spośród dwudziestu tysięcy możliwości. Oferta obejmuje zakłady tradycyjne, jak i na żywo, czyli takie, które są obstawiane w trakcie trwa widowiska sportowego. Możliwość korzystania z serwisu za pomocą standardowej przeglądarki na urządzeniu przenośnym, w jakiś sposób rekompensuje brak aplikacji mobilnej, co z kolei w znacznym stopniu ułatwia dostęp do strony.