Recenzja Firmy Creditstar – Czy Firma Jest Godna Zaufania?

Otwórz Konto W Creditstar

Szybka pożyczka, innymi słowy tak zwana chwilówka, to powszechnie utarty termin, za którym stoi poważne zaplecze finansowe oraz wręcz agresywne kampanie reklamowe, jakie firmy z branży stosują. Serwisy takie jak np. Credistar są pełne pozytywnych opinii, aczkolwiek nie brakuje również ostrej krytyki.

Cel zaciągnięcia pożyczki bywa różny, najczęściej chodzi o kosztowne i niespodziewane naprawy urządzeń domowych lub naprawa auta. Powodem również mogą być wcześniejsze zaległości. Pożyczki mogą być bardzo pomocne w takich chwilach, szczególnie te, które są zawierane na warunkach promocyjnych.

Wady & Zalety Firmy Credit Star

Kredyt może okazać się pomocny każdemu z nas, zapotrzebowanie na takie usługi stale wzrasta. Najłatwiej sięgnąć po kredyt poprzez bezpieczne serwisy on-line. Firma Creditstar posiada wyróżniającą ofertę na tle konkurencji.

Klienci firmy mogą korzystać z wizualnie ładnej i intuicyjnej w obsłudze strony www. Rejestracja na stronie i proces zaciągnięcia pożyczki trwa kilka chwil. Dodatkowo firma przejrzyście udostępnia wszystkie kluczowe notyfikacje na temat warunków spłaty, wydłużenia terminu spłaty oraz wszelkich należności związanych z tym procederem. Znajdziemy tam również wiele informacji o firmie oraz polityki, którą prowadzi.

Taka procedura opiera się na poprawnym udzielaniu kredytu. Klient kwalifikujący się do pożyczki powinien być w stanie ją spłacić. Obie zainteresowane strony oczekują, iż zobowiązanie powinno być uregulowane. Firma Creditstar udziela klientom bezpłatnych porad oraz szczegółowych konsultacji przed podjęciem kluczowych decyzji.

Profesjonalna pomoc telefoniczna 7 dni w tygodniu, szczegółowo opisane warunki,  wszystko to sprawia, że Creditstar jest wyjątkowo godnym zaufania portalem otwartym na klienta.

Odwiedź Strone Dostawcy Creditstar
Otwórz Konto Na Stronie Creditstar

Firma Nie Nalicza Karnych Odsetek

Firma nie nalicza karnych odsetek za niespłacenie w określonym czasie czyni z owego portalu miejsce niezwykle przyjazne klientom o odpowiedzialnym podejściu. Creditstar daje możliwość przedłużenia spłaty pożyczki w czasie od pięć do trzydzieści dni, gdzie wpłata wyniesie tyle, ile wynosiła jej wartość w momencie zawarcia umowy.

Maksymalna kwota zaciąganego kredytu może wynieść do 5000 zł, co jest niewątpliwie atrakcyjną ofertą. Jednakże, taki limit jest dostępny tylko dla klientów, którzy często korzystają z serwisu firmy z pozytywną historią spłat.

Jednym z niewielu minusów jest brak tzw. pożyczki za darmo. Taka forma często jest stosowana przez podobne firmy, w celu zwabienia potencjalnego klienta. Darmowa pożyczka to ostatnia deska ratunku dla ludzi, którzy nagle znaleźli się w ciężkiej sytuacji finansowej i chcą uniknąć karnych opłat. Firma Creditstar, wbrew temu, co można by było oczekiwać, nie oferuje takich pożyczek.

Kolejną solą w oku jest dość niska suma pierwszej pożyczki, która może wynieść maksymalnie 1500 zł i musi być spłacona w 90 dni. Oferta ta wypada blado w porównaniu do niektórych firm konkurencyjnych. Mimo wszystko tego typu działania dowodzą tylko, jak bardzo odpowiedzialna jest polityka finansowa prowadzona przez Creditstar.

Jakie Wymagania Trzeba Spełnić?

Każdy może skorzystać z oferty, pod warunkiem, że osoba ma ukończone 18 lat, co jest wyjątkowe, gdyż większość firm ustaliła ten limit na dwadzieścia lat. Klient powinien posiadać ważny dowód tożsamości lub kartę na stały pobyt w Polsce oraz mieć do dyspozycji własny, zarejestrowany numer telefonu komórkowego. Odpowiedzialne udzielanie kredytów jest priorytetem w Creditstar. Każdy z klientów przechodzi etap szczegółowej weryfikacji konsolidowanej z wszelkimi bazami danych dotyczącymi obsługi kredytów.

Firma nie kryje, iż bardzo zależy jej na prawdomówności swoich klientów, co za tym idzie, wszelka manipulacja faktów skończy się negatywnym rozpatrzeniem wniosku kredytowego. Firma oczekuje wpłaty jednego grosza gr na rachunkek Creditstar, co daje możliwość sprawdzenia klienta.

Ile Masz Prawo Pożyczyć?

Tarapaty finansowe to nieodłączona część dzisiejszej rzeczywistości. Ciężko jest przewidzieć, kiedy w nie wpadniemy. Mogą dotyczyć praktycznie wszystkich dóbr materialnych oraz zasobów zdrowotnych. Lista przypadków jest naprawdę długa, a życie pokazuje wciąż nowe problemy i wyzwania, stojące przed dzisiejszym człowiekiem.

Firma pożyczkowa staje się bardzo przydatna w takich sytuacjach. Creditstar przygotowało ciekawą ofertę, gdzie przy pierwszej pożyczce można zyskać do 1500 zł z długim czasem na spłatę, a każda następna pożyczka może opiewać na kwotę 5000 zł. Taka oferta jest wyróżniająca na rynku i korzystniejsza niż wszystkie inne. Zaświadczenia nie są wymagane, firma dokonuje weryfikacji na własną rękę, co jest bardzo odpowiedzialną polityką.

Rejestracja oraz składanie wniosku są niezwykle proste i trwają nie około dziesięć minut. Decyzja kredytowa zapada na podstawie indywidualnego przypadku. Po pozytywnym rozpatrzeniu formularza, pieniądze powinieneś otrzymać w ciągu 15 minut. Dodatkowo firma oferuje przedłużenie spłaty o następne trzydzieści dni bez oprocentowania.

Koszty Związane Z Pożyczką

Nowy klient może otrzymać pożyczkę do 1500 zł, kwota maksymalna w przypadku stałych odbiorców wynosi 5000 zł. Dodatkowe opłaty są naliczane nie biorąć pożyczanej sumy pod uwagę. Na przykład, przy pożyczce 1000 zł na trzydzieści dni, spłaconej w terminie, koszt kredyty wyniesie 278 zł, co stanowi 28% pożyczonej sumy.

Gdy zaciągamy pożyczkę ratalną (suma może wynieść między 100 a 5000 zł), okres spłaty może wynieść od dwóch do trzech miesięcy. Wtedy koszt za pożyczkę na kwotę 1000 zł i okres trzech miesięcy (jeśli pożyczka zostanie spłacona na czas) wyniesie 341 zł, co stanowi 34% kwoty pożyczki. Wielkość raty przez miesiąc wynosi 447 zł.

W sytuacji braku możliwości spłaty w terminie Creditstar posiada przystępną opcję refinansowania. Warunki te są ustalana indywidualnie.

Dla dopełnienia formalności klient musi dokonać wpłaty na kwotę jednego grosza. Jest to konieczne dla potwierdzenia tożsamości o raz poprawności danych osobowych. Taka procedura jest powszechnie stosowana w podobnych firmach.

Obsługa Klienta

Wspaniała zaletą Credistar jest fachowa obsługa klienta. Dział obsługi dostępny jest pod telefonem przez siedem dni w tygodniu. Można również kontaktować się poprzez e-mail.

Wszystkie warunki oraz zasady dotyczące udzielania pożyczek zostały wyczerpująco opisane na witrynie www, dzięki czemu kredytobiorca jest w pełni świadomy praw i obowiązków związanych z pożyczką jeszcze zanim umowa zostanie zawarta. Jest to dowód na profesjonalne podejście oraz szacunek względem klientów. Podwyższanie jakości usług jest sprawą kluczową dla Creditstar.

Odwiedź Strone Dostawcy Creditstar
Otwórz Konto Na Stronie Creditstar

Wnioski

Wypadki chodzą po ludziach, a w takich przypadkach często wymagana jest gotówka. Taka sytuacja rodzi ogromną potrzebe na pomoc pożyczkową. Rynek jest dynamiczny i stale się rozwija, zatem firmy starają się być konkurencyjne względem siebie jak to tylko możliwe. Mądrą rzeczą byłoby mieć dostęp do zaufanej i sprawdzonej firmy, która nie obciąży nas ukrytymi opłatami.

Creditstar z pewnością należy do takich firm. Firma funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i ma już ponad 200 tysięcy klientów. Takie efekty zostały osiągnięte dzięki konsekwentnej i odpowiedzialnej polityce w stosunku do kredytobiorców. Dzięki czemu z usług jakie firma oferuje, korzystają osoby rzetelne, wprowadzające minimalne ryzyko.

Taka sytuacja jest korzystna zarówno dla klienta, jak i dla pożyczkodawcy, gdyż obie te strony pragną uniknąć jakichkolwiek problemów. Zasady funkcjonowania Creditstar są jasne, klarowne i przede wszystkim jawnie zamieszczone na stronie www. Większość kosztów i opłat jest uzgadniana z góry tak, by potem nie było żadnych wątpliwości.

Ponadto, opcja przedłużenia czasu na spłatę bez naliczania odsetek jest ukłonem w stronę klienta i dopasowaniem się do jego potrzeb. W sytuacjach kryzysowych oferta serwisu powinna być na poważnie brana pod uwagę, może się okazać, iż w danej chwili nikt nie będzie w stanie jej przebić.